KALENDÁŘ

soutěží Šachového svazu Plzeňského kraje 16.5.2020  

Od

Do

Místo

Soutěž

org.

DOHRÁVÁNÍ SOUTĚŽÍ DRUŽSTEV           

 

hraje se

internet

GARDE KORONA OPEN  pořadí 5/2020  4/2020

Kaznějov

10.8.2020

14.8.2020

Plzeň Letná

Příměstský tábor

Letná

1.8.2020

8.8.2020

Hřebečníky

Šachový tábor

ŠK64

25.7.2020

1.8.2020

Lubenec

Šachový tábor

Líně

13.7.2020

17.7.2020

Plzeň Letná

Příměstský tábor

Letná

4.7.2020

5.7.2020

Plzeň (poř. Líně)

KP mládeže do 16 let, KP MŠ

KM

28.6.2020

 

 

11. kolo KPII

STK

27.6.2020

 

 

10. kolo KPII

STK

20.6.2020

 

KP družstev – blesk ZRUŠENO!

STK

14.6.2020

 

 

11. kolo KPI, KPIII 

STK

13.6.2020

 

 

10. kolo KPI, KPIII 

STK

7.6.2020

 

 

KP juniorů

KM

23.5.2020

 

 

KP družstev rapid ZRUŠENO!

STK

8.5.2020

10.5.2020

 

Víkendové soustředění ZRUŠENO!

KM

26.4.2020

 

Plzeň ZČE

KP seniorů ZRUŠENO!

STK

25.4.2020

 

KP jednotlivců blesk ZRUŠENO!

STK

25.4.2020

 

Klatovy

Klatovská věž 5 ZRUŠENO!

KM

19.4.2020

 

Plzeň ZČE

KP seniorů ZRUŠENO!

STK

18.4.2020

 

Kaznějov

Ampér 6 ZRUŠENO!

KM

11.4.2020

12.4.2020

Plzeň Hazuka

7. ročník velikonočního turnaje  ZRUŠENO!

ŠK64

5.4.2020

 

 

11. kolo KPI, KPIII 

STK

4.4.2020

 

Domažlice

KP družstev ml. žáků ZRUŠENO!

KM

29.3.2020

 

 

11. kolo KPII, RP  ZRUŠENO!

STK

28.3.2020

 

Heřmanova Huť

KP jednotlivců v rapid šachu ZRUŠENO!

STK

22.3.2020

 

 

10. kolo KPI, KPIII  ZRUŠENO!

STK

21.3.2020

 

Dlouhý Újezd

KP družstev st. žáků  ZRUŠENO!

KM

15.3.2020

 

 

10. kolo KPII, RP

STK

1.3.2020

 

 

9. kolo KPI, KPIII

STK

29.2.2020

 

Domažlice

Ampér 5

KM

26.2.2020

 

Nýřany

KP krajské kolo přeboru škol

KM

23.2.2020

 

 

9. kolo KPII, RP

STK

22.2.2020

 

Plzeň

Soustředění příprava na MČR HD10-16

KM

16.2.2020

 

 

8. kolo KPI, KPIII

STK

9.2.2020

 

 

8. kolo KPII, RP

STK

8.2.2020

 

Tachov

Klatovská věž 4

KM

5.2.2020

 

Plzeň

OP škol - PJ, PM, RO

 

2.2.2020

 

 

7. kolo KPI, KPIII

STK

1.2.2020

 

Plzeň Košutka

Konference ŠSPK  materiály plán hospodaření

ŚSPK

26.1.2020

 

 

7. kolo KPII, RP

STK

25.1.2020

 

Klatovy

Ampér 4

KM

22.1.2020

 

Kaznějov

Okresní kolo KP škol PS       

KM

19.1.2020

 

 

6. kolo KPI, KPIII

STK

18.1.2020

 

Plzeň Petřín

Klatovská věž 3

KM

16.1.2020

 

 

OP škol - Domažlice, Klatovy

KM

12.1.2020

 

 

6. kolo KPII, RP

STK

5.1.2020

 

 

5. kolo KPI, KPIII

STK

1.1.2020

 

Přeštice

Novoroční turnaj

 

29.12.2019

 

Klatovy

Matoušův memoriál

ŠK Klatovy

22.12.2019

 

Klatovy

Král Šumavy

ŠK Klatovy

22.12.2019

 

Klatovy

Memoriál ing. Nováka  

ŠK Klatovy

15.12.2019

 

 

5. kolo KPII, RP

STK

14.12.2019

 

Plzeň Petřín

Beseda mezinárodním velmistrem Vlastimilem Hortem

ŠSPK

14.12.2019

 

Plzeň Petřín

Ampér 3

KM

8.12.2019

 

 

4. kolo KPI, KPIII

STK

7.12.2019

 

Kaznějov

Klatovská věž 2

KM

1.12.2019

 

 

4. kolo KPII, RP

STK

30.11.2019

 

Klatovy

4. soustředění KTCM

KM

24.11.2019

 

 

3. kolo KPI, KPIII

STK

23.11.2019

 

Tachov

Anpér 2

KM

22.11.2019

 

Tachov

OP škol - Tachov

KM

17.11.2019

 

 

3. kolo KPII, RP

STK

16.11.2019

 

Plzeň

Pilsner Urquell

Kaznějov

10.11.2019

 

 

2. kolo KPI, KPIII

STK

9.11.2019

 

Zbůch

Klatovská věž 1

 

9.11.2019

 

Plzeň

3. soustředění KTCM

KM

3.11.2019

 

 

2. kolo KPII, RP

STK

20.10.2019

 

 

1. kolo KPI, KPIII

STK

19.10.2019

 

Nepomuk

2. soustředění v rámci KTCM

KM

13.10.2019

 

 

1. kolo KPII, RP

STK

12.10.2019

 

Nepomuk

Ampér 1

KM

říjen 2019

 

Kouty nad Desnou

Aturnaje\19 Školení trenérů.doc

KM

26.9.2019

12.12.2019

Plzeň Košutka

Krajský přebor jednotlivců   POŘADÍ     PARTIE

STK

22.9.2019

 

Plzeň Košutka

Školení programu swiss manager

KR

21.9.2019

 

Plzeň Košutka

Losovací schůze soutěží družstev

 

14.9.2019

 

Plzeň

1. soustředění v rámci KTCM

KM

14.9.2019

15.9.2019

Plzeň  Košutka

Školení a seminář rozhodčích 2. a 3. tř.

KR

23.8.2019

25.8.2019

Plzeň Hazuka

festival PLZEŇ 2019

ŠK64

12.8.2019

16.8.2019

Plzeň Letná

3. příměstský tábor raketové sporty a šachy

Letná

3.8.2019

10.8.2019

Hřebečníky

Šachový tábor

ŠK64

21.7.2019

28.7.2019

Lubenec

Šachový tábor

KM

8.7.2019

12.7.2019

Plzeň  Letná

3. příměstský tábor raketové sporty a šachy

Letná

22.6.2019

 

Plzeň Košutka

KP družstev blesk

STK

15.6.2019

16.6.2019

Domažlice

KP juniorů

KM

15.6.2019

 

Plzeň

Memoriál prof. Miroslava Šimandla

 

8.6.2019

 

Heřmanova Huť

KP jednotlivců rapid

STK

26.5.2019

 

Radobyčice

Hrajeme spolu

Líně

17.5.2019

19.5.2019

Hojsova Stráž

Soustředění mládeže Caissa

KM

11.5.2019

 

Plzeň Košutka

KP jednotlivců blesk

STK

4.5.2019

5.5.2019

Plzeň

KP mládeže do 16 let + KP MŠ

KM

28.4.2019

 

 

KP v rapid šachu družstev

STK

27.4.2019

 

Kaznějov

Amper 6

KM

20.4,2019

21.4.2019

Plzeň

Velikonoční turnaj 6. ročník

ŠK 64

13.4.2019

 

Klatovy

Klatovská věž 5

KM

6.4.2019

 

Starý Klíčov

Amper 5

KM

23.3.2019

 

Kdyně

O pohár města Kdyně

KM

23.3.2019

 

Klatovy

Krajský přebor družstev ml. žáků

KM

9.3.2019

 

 

KP seniorů

STK

20.2.2019

 

Nýřany

Přebor škol krajské kolo

KM

16.2.2019

 

Plzeň

Klatovská věž 4

KM

2.2.2019

 

 

Konfernce ŠSPK

VV

26.1.2019

 

Klatovy

Amper 4

KM

24.1.2019

 

Plzeň

OP škol PM PS PJ RO

KM

21.1.2019

 

Klatovy

OP škol KT

KM

19.1.2019

 

Tachov

Klatovská věž 3

KM

12.1.2019

 

Starý Klíčov Mrákov

Krajský přebor družstev st. žáků

KM

4.1.2019

 

 

Přebor škol okresní kolo DO

KM

1.1.2019

 

Přeštice

Novoroční turnaj